ח׳אלד כבוב נפגש עם רון חולדאי לארוחת בוקר

שופט העליון ממשיך להסתבך: חאלד כבוב נפגש לארוחת בוקר עם חולדאי - ודן בתיקי העירייה

מטעמו של כבוב נמסר: היכרות השופט עם ראש העיר היא מעת שילדיו למדו בגימנסיה העברית, הוא פגש באקראי את ראש העיר | 28 בפברואר, 2024. 


שופט בית המשפט העליון, חאלד כבוב, נפגש לארוחת בוקר בבית קפה עם ראש עיריית תל אביב רון חולדאי, למרות האיסור על שופטים לפגוש פוליטיקאים. כך פורסם הערב (רביעי) בחדשות הערב של כאן 11. מעבר לכך, כבוב דן בתיקים רבים בהן עיריית תל אביב בראשות חולדאי, הייתה צד להם, חלקם זמן קצר לאחר אותה ארוחה משותפת. השופט כבוב בפתח הדיון לא רק שלא פסל את עצמו, אלא שלא נתן גילוי נאות כלשהו אודות קשריו עם ראש העירייה.

השופט ח׳אלד כבוב לצד תמונת דיוקן ענק שלו במשרד עורכי הדין של בתו מרים כבוב. מתוך חשבון האינסטגרם של בתו.

לשאלת כאן חדשות, האם הוא נפגש עם פוליטיקאים במהלך כהונתו, השיב כי "לשופט כבוב אין חברות אישית עם פוליטיקאים. מטבע הדברים, במהלך 27 שנות כהונתו יצא לשופט לפגוש באופן אקראי בטקסים ואירועים גורמים שונים, לרבות פוליטיקאים". באשר לפגישה בין השניים הוסיף: "היכרות השופט עם ראש העיר היא מעת שילדיו למדו בגימנסיה העברית והוא היה המנהל של הגימנסיה. השופט הגיע לפגוש חבר ילדות בבית הקפה ושם פגש באקראי את ראש העיר שאכל במקום ארוחת בוקר".

זו איננה ההסתבכות הראשונה של השופט. לפני כחודש, שופט בית המשפט העליון תועד בשורת פוסטים ברשתות החברתיות, שמקדמים באמצעותו את משרד עורכי הדין של בתו מרים כבוב, דבר שלכאורה נוגד את כללי האתיקה לשופטים. משרד עורכי הדין של מרים, פרסם בדף האינסטגרם תמונת ענק של השופט כשהוא עצמו מצטלם על רקע תמונת הענק.

תמונת הפרופיל של משרד עוה"ד של בתו מציג את הבת לצד אביה השופט. פוסט נוסף שמקודם בתשלום מציג תמונת ענק נוספת של האב במשרד. סרטון תדמית של המשרד מציג את הבת פותחת את דלתות המשרד כאשר מאחוריה ניצבת תמונת הענק של שופט העליון כבוב עם גלימת השופט ופטיש השופט. בהזדמנויות אחרות העלתה עורכת הדין כבוב פוסטים של אביה השופט כשהוא מבקר אותה במשרדה כאשר מאחוריו תמונתו במדי השופט.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה